rost logo
IN PRAISE OF
SIMPLICITY
محصولات
ROST
NEW
COLLECTION
مشاهده بیشتر
در ستایش سادگی
رُست برای اثربخشی بر سبک زندگی معاصر با نشر زیبایی‌شناسی سادگی خلق شد. ساده‌گرایی برای ما راهی‌ست که با آن می‌توانیم سلیقه و انتخاب‌هایمان را نمایان کنیــم. نگاهی که با حذف غیر ضروریات، کیفیت ناب فرم و فضا را برجسته‌تر می‌کند. با این نگاه، رُست می‌خواهد بستری برای دیزاین، تولید، گردآوری هنرمندانه و ارائه‌ی اثاثه و ملزومات سبک زندگی به‌روز و باکیفیت باشد. رُست واژه‌ای فارسی و به معنای روییدن است. ما با الهام از پویایی طبیعت، به بهبود و توسعه‌ی پیوسته‌ی محصولات و خدمات خود پایبند هستیم و در این راه از همراهی دیزاینرها و طراحان هم‌سو با نگاه و سلیقه‌ی رُست، از ایران و هر کجای جهان، استقبال می‌کنیم.
ROST
accessory
اشیاء دست ساز تولید انبوه نیستند، به این معنی که هر شیء دارای نمایش منحصر به فردی از مهارت است. هر کالایی ویژگی خاص خود را دارد که قابل تحسین است و اصالت و روایتی را ارائه می دهد که با هیچ کالای دیگری یکسان نیست
مشاهده بیشتر
ROST
HAND-KNITTED
RUGS
فرش‌های 'دست‌بافت' رُست، از سال 1398 با مهارت زنان بافنده‌‌ی خراسان و فارس و با تاکید بر به‌روز بودن، دیزاین و تولید می‌شوند.
مشاهده بیشتر
Rost
Letter
در راستای مسئولیت اجتماعی رست، «مجله» یکی از لاین های مکمل این سبک زندگی است که با هدف خلق و ترویج دانش به روز در حوزه دیزاین و تکنیک ها و مهارت های مرتبط در حال راه اندازی است تا به واسطه آن دانش پشتیبان، این لایف استایل در جامعه نشر یابد مجله رست دو بخش «نظریه» و «عمل» دارد که هر کدام شامل پرونده هایی متنوع است. بخش نظری شامل متونی تألیفی، ترجمه ای و اقتباسی در حوزه دیزاین است. همچنین متونی که این حوزه را در پیوند با علوم اجتماعی، اقتصادی، هنری، روانکاوی و دیگر موارد مورد بررسی قرار می دهند نیز در این بخش قرار دارد. بخش عمل به معرفی، بررسی و تحلیل حرفه ها و مهارت های نوین مرتبط با حوزه دیزاین، سبک زندگی و بررسی تجربیات موفق می پردازد
ROST
CARE
این بخش شامل راهنماهای مختصر و همین‌طور بسته‌های مراقبت و ترمیم برای نگهداری بهتر از اشیاء و محصولاتی‌ست که خریداری می‌کنید. ممنونیم که برای افزایش طول عمر اشیاء و در نتیجه خرید کمتر و کمک به زمین، آن‌را مطالعه می‌کنید.
مشاهده بیشتر
SOCIAL
RESPONSIBILITY
رُست همراهی در پروژه‌های ارزشمند فرهنگ و هنر و حمایت از دیزاینرها و هنرمندان مستقل را مسئولیت اجتماعی خود می داند. ما با اعتقاد به قدرت هم‌افزایی، در کنار هنرمندان و دیزاینرهای هم‌سو با نگاه رُست می‌ایستیم تا با بهبود زندگی مخاطب‌هایمان، جهان را یک قدم به ظرفیت کاملش نزدیکتر کنیم.
مشاهده بیشتر
INNOVATION
STUDIO
استودیوی نوآوری رُست، خلق، توسعه و اجرای ایده‌های نو برای سبک زندگی را ستایش و حمایت می‌کند. ما با پروژه‌ها با رویکردی خلاقانه برخورد می‌کنیم و اجازه می‌دهیم که قدرت داستان‌گویی و تخیل در هر کاری که انجام می‌دهیم سهیم باشد.
مشاهده بیشتر
AWARDS
رُست موفق شده است تا کنون جوایز مختلفی را در زمینه های دیزاین ، تولید و برندینگ دریافت کند
Rost on
Rost Letter
rost innovation studio