rost logo
استودیوی نوآوری رُست
تغییرات سریع و پیوسته‌ی زندگی معاصر، پیش‌بینی آینده را دشوار می‌کند. در استودیوی نوآوری رُست، ما به‌جای تمرکز بر یک ایده، با پذیرش تغییرات خود را برای سبک زندگی آینده و همراهی در شکل‌دادن به آن، آماده می‌کنیم.

استودیوی نوآوری رُست، خلق، توسعه و اجرای ایده‌های نو برای سبک زندگی را ستایش و حمایت می‌کند. ما با پروژه‌ها با رویکردی خلاقانه برخورد می‌کنیم و اجازه می‌دهیم که قدرت داستان‌گویی و تخیل در هر کاری که انجام می‌دهیم سهیم باشد.

این استودیو ترکیبی جامع از یک مرکز اثرگذار بر سبک زندگی آینده، یک مرکز تحقیقات و دیزاین و محلی برای حمایت از طیف وسیعی از پروژه‌های نوآورانه است.
Innovation
Studio
داستان شکل‌گیری
این استودیو با تعریف یک نیاز در رُست شکل گرفت: باز-طراحی برند رُست به‌نحوی که پاسخگوی نیازهای امروز مخاطبان باشد و تصویر برند را متناسب با رشد و ارتقای آن طی سال‌های گذشته به‌روز کند. حین انجام این پروژه، ایده‌هایی نو برای توسعه‌ی برند نیز شکل گرفت که منجر به خلق "اشیاء رُست"، "رُست-آن"، "رُست-آرت" و "مجله‌ی رُست" شد. در ادامه این استودیو فعالیت‌های خود را در چهار دسته تحقیقات، دیزاین، حمایت و ارتباط جهت‌دهی کرد و در کنار توسعه‌ی پروژه‌های پیشین، فعالیت‌های تازه‌ای را در این مسیر پیش گرفت.
همکـــاری با ما
اگر مایل هستید به‌عنوان دیزاینر، هنرمند، یا محقق و نویسنده با این استودیو همکاری کنید، رزومه و شرح مختصری از درخواست همکاری را به style@rost.ir ارسال کنید .
Rost on
Rost Letter
rost innovation studio