rost logo
Story Of Change
The Story
Of Changes :
رُست را در سال 1392 بر پایه‌ی دیزاین ساده و ارزنده و رضایت مشتریان شکل دادیم، آن‌چه که سلیقه‌ی ما در دیزاین و حلقه‌ی گم‌شده‌ی صنعت مبلمان آن روز در ایران بود. در این مسیر در تلاش بودیم تا در عین پایبندی به ارزش‌هایمان، به‌رسم طبیعت که نام رُست از آن گرفته شده‌است پویا باشیم و در جریان این رشد و تغییر، نسبت به انتخاب‌هایمان و ردپایی که از خود برجا می‌گذاریم آگاه‌تر شویم.
در فصل پایانی سال 1400، با تمام یافته‌ها از راه آمده و آگاهی به چشم‌انداز آینده، تصمیم گرفتیم تا نگاه ستایش‌گرانه‌ی خود به سادگی را نه تنها در دیزاین و تولید مبلمان، که در "سبک زندگی" نشر دهیم. بر همین اساس پروژه‌ی باز-طراحی برند را در استودیوی خلاق رُست آغاز کردیم.
این پروژه از باز-تعریف استراتژی‌های برند آغاز شد و در ادامه، مسیر تازه‌ای را برای توسعه‌ی سبد محصولات و فعالیت‌ها برای ما تعریف کرد تا بتوانیم به عنوان یک مرجع سلیقه، در بخش‌های گسترده‌تری از زندگی مخاطبان اثربخش باشیم. در زمستان 1401، مجموعه‌ای از اتفاقات تازه که در این بازه‌ی زمانی شکل گرفته‌بود را به همراهان معرفی کردیم، همچون هویت دیداری جدید و لاین‌های اکسسوری (اشیاء رُست) و موسیقی سبک زندگی رُست (رُست-آن).
ROST ON
ROST THINGS
تمامی این تغییرات و آن‌چه که در نتیجه‌ی گام‌برداشتن در این مسیر شکل خواهدگرفت، در راستای هدف اصلی ما برای اثربخشی بر سبک زندگی معاصر است و در تلاشیم تا در این راه از همراهی دیزاینرها، هنرمندان و سایر افراد اثرگذار بهره‌مند شویم.
Rost on
Rost Letter
rost innovation studio