rost logo
محصولات جدید
مجموعه محصولات جدید رُست

دیزاین، طرز تفکر و شیوه‌ی حرکت ما برای بهبود زندگی است. دیزاین برای ما راهی‌ست تا بتوانیم «سبک زندگی مطلوب مخاطبانمان» را شکل دهیم. محصولات جدید، مجموعه‌ای از اسباب و اثاثه‌ی خانه است که در استودیوی دیزاین رُست شکل گرفته‌ و پس از طی فرایندهای طولانی ایده‌پردازی، نمونه‌سازی، کنترل کیفی و بهبود و توسعه تا رسیدن به محصول مطلوب، وارد خط تولید رُست شده‌است.
Rost
New
Collection
Maroon Coffee table
مارون
Maroon Sofa
گاهی پیش می‌آید که محصولی را دوست داریم اما ترجیح می‌دهیم که بر اساس تحولات در نیازها و سلیقه‌مان، تغییراتی در جزئیات آن به وجود آید؛ یا محصولی جدید خریداری کرده‌ایم اما دیگر اثاثه خانه با دیزاین آن هماهنگی لازم را ندارند. دیزاین یک محصول، در طول زمان، می‌تواند بر اساس تحولات نیازها و سلایق استفاده‌کنندگان آن تکامل پیدا کند. با این رویکرد، استودیو دیزاین رُست تغییراتی در مبل «وان» اعمال کرده است تا آن را با سبک زندگی معاصر هماهنگ‌تر کند.
مشاهده محصول
مارون
Maroon Side Table
مارون
Zero-One Clothes Hanger
بیشتر اوقات رخت‌آویزهای ایستاده به‌دلیل کاربری آسان، خود تبدیل به کوهی از پوشاک می‌شوند و زیبایی فضا را تحت تأثیر قرار می‌دهند. «صفر و یک»، رخت‌آویزی برای پرهیز از شلوغی و انباشت روزمره لباس‌هاست. این محصول با استفاده از متریال‌های آهن و آلومینیوم، به صورت سه تکه و با اتصال پیچ و مهره‌ دیزاین شده‌است تا بسته‌بندی و حمل‌ آن را آسان کند. مصالح ساخت و سادگی فرم استفاده از آن را در انواع فضاها از جمله خانه، محل کار و فضای باز ممکن کرده‌است. «صفر و یک» توسط رضا رئیسی‌فر برای مجموعه اشیاء دیزاین شده و تنها در رُست تولید و ارائه می‌شود.
مشاهده محصول
صفر و یک
Copper Footrest
زیرپایی از محصولات جدید خانواده کاپر رُست است با همان ظرافت و زیبایی در دیزاین؛ پایه‌های تراش‌خورده از چوب راش و منحنی‌های ظریفی که مشخصه دیزاین این خانواده است. امروزه اکثر افراد ساعت‌ها پشت میز می‌نشینند. بنابراین توجه به سلامتِ نشستن بسیار اهمیت دارد. نشستن طولانی در وضعیتی که پاها آویزان است ممکن است سبب افزایش فشار بر ماهیچه‌های پا و تجمع خون در اعضای تحتانی شود. همچنین سالمندان هنگام نشستن روی مبل هم ممکن است دچار ورم و خواب‌رفتگی در پاها شوند. زیرپایی برای تنظیم کردن تکیه‌گاه پا استفاده می‌شود تا هم به مدت زیاد آویزان نباشد و هم شیوه نشستن را بهبود دهد.
مشاهده محصول
زیرپایی
Hormuz Corner Sofa
مدول جدید امکان چیدمان ال (L) را برای خانواده هرمز ممکن کرده است. همچنین یک عسلی بسیار کاربردی به این خانواده اضافه شده که هرمز را به یک مبلمان بدون نقص تبدیل کرده است. دیزاین و متریال این عسلی هماهنگ با مبل است؛ یعنی صفحه‌ای ظریف با منحنی‌های چشم‌نواز که تمام سطوح جانبی و زیرین آن را در بر گرفته و کفی که کمی از این صفحه بالاتر آمده است.
مشاهده محصول
ال هرمز
Maroon Dining Table
خانواده مارون نمونه ظریفی از دیزاین ارگانیک در مبلمان است که تلاش دارد سادگی را با پویایی گره بزند. این ویژگی در محصولاتی که به خانواده مارون اضافه شده نیز، لحاظ شده است. مجموعه جدید این خانواده شامل میز ناهارخوری، گل‌میز و میز وسط است. چیدمان این خانواده در کنار هم و در ترکیب با دیگر مبلمان رُست، حس هم‌زیستی با طبیعت را در فضای زندگی متبادر می‌کند. تناسبات و فرم ارگونومیک، لبه‌های تراش‌خورده شاکله چوبی و پایه‌هایی با سطح مقطع غیرهندسی، همه، فرمی طبیعی به این میزها بخشیده است. رویه میز به‌واسطه انحناهایی جسورانه به‌گونه‌ای به پایه‌ها پیوند خورده که گویی کل آن از یک تنه چوبی تراشیده شده است. رنگی که به‌تمامی بتواند دیزاین ارگانیک خانواده مارون را حفظ و تقویت کند رنگ چوب طبیعی‌ست که ما از آن با عنوان خودرنگ نام می‌بریم. البته شما می‌توانید این محصولات را در رنگ‌های متنوع مونوکوت در نمایشگاه‌ها، وبسایت و پشتیبانی برخط رُست سفارش دهید.
مشاهده محصول
مارون
Nova Bedside Table
حس تعلیقی که به‌واسطه داخل‌نشستن پایه‌ها ایجاد شده‌است، کانون دیزاین پاتختی «نوا»ست. این پاتختی، به‌عنوان محصول جدید رُست، مکمل تخت «نوا»ست. بسیار اهمیت دارد که سرویس خواب متناسب با وضعیت نیمه‌هوشیار انسان هنگام خواب دیزاین شود. به‌طوری‌که اولاً از لبه‌های بسیار تیز اجتناب شود و ثانیاً با کمترین تمرکز نیازهای فرد تأمین شود. این عناصر دیزاین را می‌توان در جزئیات این محصول مشاهده کرد. پاتختی «نوا» هم‌چنین دارای دو کشو با ابعاد متفاوت است که سامان‌بخشی وسایل و اشیاء را ممکن و دسترسی به وسایل ضروری را در هنگام خواب ساده می‌کند. شیار ظریف بالایی هم بازکردن کشو را در حالت خواب‌وبیداری بسیار ساده کرده‌است.
مشاهده محصول
نُوا
Rost on
Rost Letter
rost innovation studio