ROST
رزرو بازدید از نمایشگاه
صفحه اصلی >قوانین و مقررات
قوانین و مقررات
به منظور قرار گرفتن سفارش شما در برنامه تولید ، حتمن باید میزان 50% از کل مبلغ فاکتور در زمان صدور فاکتور پرداخت گردد . چنانچه این امر به هر دلیلی میسر نشود ، تا زمان تکمیل پیش پرداخت سفارش فوق به تولید ارسال نخواهد شد و طبیعتا ممکن است پس از آن پارچه های انتخابی شما تمام شده باشد ، ضمن اینکه تاریخ تحویل محصولات به میزان تعداد روزهای تاخیر و یا حتی بیشتر به تعویق خواهد افتاد

انصراف تا 24 ساعت از زمان ثبت سفارش بدون کسر هرگونه هزینه امکان پذیر می باشد، در صورت انصراف پس از آن و تا قبل از سفارش پارچه 15% و بعد از سفارش پارچه و یا ساخت 40% از کل مبلغ مورد سفارش کسر گردیده و مابقی مسترد می گردد. استرداد محصولاتی که ابعاد ان بنا به تقاضای مشتری تغییر یافته است ، تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمیباشد.

امکان تغییرات و اعمال ویرایش در ردیفهای فاکتور پس از تایید نهایی و امضای آن توسط خریدار غیر ممکن خواهد بود.

تسویه حساب 48 ساعت قبل از ارسال کالا در شیراز الزامی است و بدون انجام تسویه حساب ، ارسال محصولات تحت هیچ شرایطی امکانپذیر نخواهد بود ، جهت ارسال کالا از شیراز به سایر شهرستانها تسویه حساب 48 ساعت قبل از اقدام جهت تامین خودرو الزامی است و ارسال کالا قبل از تسویه تحت هیچ شرایطی امکانپذیر نخواهد بود ، با توجه به اینکه ارسال برای هر شهرستان بر اساس زمانبندیهای از پیش تعیین شده انجام میگردد ، لذا چنانچه خریدار در زمان مقرر تسویه ننماید ، ارسال محصولات ایشان با بار مرتبه ی بعد که اغلب ده یا پانزده روز بعد هست ، انجام خواهد پذیرفت ، درصورت هرگونه تقاضای دیگر از سمت مشتری ، هزینه ی حمل به عهده ی ایشان میباشد.

در رُست ، عمده ی محصولات بصورت دستی و با تکیه بر مهارت استادکاران تولید میگردند. لذا انتظار سیستم ماشینی از محصولات را نداشته باشید ، ضمن اینکه به همین دلیل ممکن است تولید محصولات چندین روز زودتر و یا دیرتر به اتمام برسد.

نظر به اینکه کالاهای مورد سفارش فقط بنا به درخواست خریدار تولید می گردد ، لذا فروشنده یا تولید کننده هیچ مسئولیتی نسبت به تعداد ، ابعاد و ترکیب رنگ انتخابی نداشته و کالای مزبور قابل تعویض نمی باشد.

استراکچر اصلی داخل مبلمان از چوب روسی خشک شده ، زیر مبلها اغلب فنر کشی شده و دانسیته ی اسفنجهای مورد استفاده در رُست ، سی کیلویی و بیشتراز آن و از برند یورتان و یا شمال میباشد.

پایه و قید کلیه محصولات و چوبهایی که در نمای کار هستند از چوب راش گرجستانی و صفحات تمامی محصولات که در مجموعه رست تولید می گردند، از ام دی اف خام با روکش آلپی می باشند. تاکید می گردد که صفحات تمام چوب نیستند و ضمن اینکه نیاز به مراقبت هم دارندو نباید اجسام گرم و مرطوب با آنها تماس مستقیم داشته باشند.

کلیه ی کالاها بجز کالاهایی که بصورت اوت لت بفروش میرسند ، دارای دو سال گارانتی میباشند ، گارانتی شامل : استراکچر محصولات ، سیستمهای ارتجاعی و موارد زیرکار میبوده و هرگز مشمول رنگ محصولات که در معرض آسیب پذیری هستند و پارچه که تولید و تکنولوژی آن در اختیار ما نیست ، نمیباشد.

بلافاصله پس از خروج کلیه ی کالاها از درب کارخانه گارانتی بصورت خودکار آغاز گردیده و جهت انجام امور گارانتی نیازی به ارائه ی برگ گارانتی نمیباشد.

چنانچه خریدار برنامه های زمانی خود را با تیم ارسال کالا در رُست هماهنگ نماید ، هزینه ی حمل و تحویل کالا در شهر شیراز تا درون منزل بصورت رایگان برای ایشان انجام می پذیرد و در غیر اینصورت هزینه ی ارسال محصولات به مبلغ 150.000 تومان بعهده ی مشتری خواهد بود.

جهت هماهنگی و ارسال حدود دو ساعت قبل از اینکه همکاران بخواهند خدمتتان برسند ، بازه ی زمانی را با شما هماهنگ خواهند نمود.

هزینه ی حمل و تحویل کالاها در سایر شهرها بجز شیراز ، چنانچه مبلغ خرید از هفت میلیون تومان بیشتر باشد ، تحویل کالا فقط تا درب منزل رایگان میباشد و در صورتیکه کمتر از آن باشد پس از استعلام قیمت از باربری ، مبلغ آن به مشتری اعلام خواهد شد.

لطفا منتظـــر بمانید ...